Contact

Bezoek- en postadres
Pieter de Hoochweg 125
3024 BG Rotterdam
Coolhaveneiland


Route

Tram
Vanaf Centraal Station tram 8 richting Spangen, halte Pieter de Hoochweg. Daar oversteken en naar de rotonde lopen waar Grounds op de hoek zit.

Metro
Vanaf Centraal Station metro richting Spijkenisse, overstappen op station Beurs en daar de metro richting Schiedam nemen. Uitstappen bij metrostation Coolhaven, de brug oversteken en naar de rotonde lopen waar Grounds op de hoek zit.

Parkeren
Parkeren in de omgeving van Grounds is gratis na 18.00 uur. Op zondag is parkeren de gehele dag gratis in de omgeving van de Pieter de Hoochweg.

| Let op: Vanaf 1 juli 2022 worden de betaald parkeertijden in de parkeersector 54, 56 en 58 (omgeving Pieter de Hoochweg) uitgebreid.

Vanaf dat moment geldt in de parkeersectoren 54, 56 en 58 betaald parkeren:

  • van maandag tot en met zaterdag van 9.00 tot 23.00 uur
  • op zondag van 12.00 tot 23.00 uur.

Privacyverklaring

Privacyverklaring (AVG) 2018

Contact

Oscar van der Pluijm – Directeur, bestuurder

Nishant Harcharan – Manager Bedrijfsvoering, Hoofd Productie

Hanyo van Oosterom – Programmeur

Ausra Listaviciute РWijkcoördinator

Daan Bruin – Marketing

Stijn Vermoesen – Marketing

Stacey dos Santos – Assistent marketing, Vormgever

Nick Boutkan – Producent

Connor Whyte – Productie, Horeca manager HBS

Ruud Wiegman – Horeca manager Grounds

Wendy Hoekstra – Horeca

Omar Ka – Concierge (HBS)

Kyara Mowlabaks – All-round assistant

Raad van Toezicht

Carlos Gonçalves (voorzitter)
Frans van der Reep (penningmeester)
Willem Philipsen
Delgado Siatkowski
Madhoe Binda (secretaris)


Say hi

info@grounds.nu

Directeur | Bestuurder
Oscar van der Pluijm
oscar@grounds.nu

Manager Bedrijfsvoering | Hoofd productie
Nishant Harcharan
nishant@grounds.nu

Programmeur
Hanyo van Oosterom
hanyo@ziggo.nl

Producent
Nick Boutkan
nick@grounds.nu

Producent
Connor Whyte
connor@grounds.nu

Marketing
communication@grounds.nu

Daan Bruin
daan@grounds.nu

Stijn Vermoesen
stijn@grounds.nu

Community coördinator
Ausra Listaviciute
ausra@grounds.nu

Horecamanager Grounds
Ruud Wiegmans
ruud@grounds.nu

Assistant marketing | Vormgever
Stacey Rocha dos Santos
stacey@grounds.nu

Verhuur Grounds / Verhuur New Grounds
productie@grounds.nu