Grounds

FullM113-695x410

FullMoon Babylon

Thursday 2 April

20:30

Bij iedere volle maan barst de creatieve gekte op het podium van Grounds los!

Meer Info

SONY DSC

LatinXpres Paas Special

Sunday 5 April

23:00

Reken op aparte Salsa & Bachata rooms, de fantastische DJ’s Latin Mania, Donnie en Carlos en een spectaculaire show van Bachata Passion.

Meer Info

FBHeader_april2015

Fanatics Open Podium

Wednesday 8 April

20:00

Maandelijks terugkerende Open Podium van SKVR voor jong talent.

Meer Info

Mehmet Polat Trio high res selection_PS

Mehmet Polat Trio

Sunday 12 April

15:00

Een spirituele en avontuurlijke ontmoeting tussen drie meesters en hun magische instrumenten: Ney, Kora en Ud.

Meer Info

image005

LatinXpres LIVE

Friday 17 April

21:30

Live optreden van het toporkest Timbazo en de fantastische DJ’s Rojo, Jarzino en Franklin.

Meer Info

Akua-Naru-site-695x410

Akua Naru & Akala

Saturday 18 April

21:00

De toekomst van hiphop & spoken word op een avond.

Meer Info

Zondag Op De Cool - Los Paja Brava

Zondag op de Cool

Sunday 19 April

14:00

Ontdek via een theatrale route langs verschillende locaties wat het Coolhaveneiland voor moois te bieden heeft.

Meer Info

jamsessie_FB_ulas

Jamsessie

Monday 20 April

19:30

Elke maandagavond jamsessie in het Grounds Café.

Meer Info

Oded color

Oded Tzur

Tuesday 21 April

21:30

Saxofonist met unieke, eigen sound en techniek, gebaseerd op Indiase muziek.

Meer Info

facebook_event_omslag-01-01

Hiphop Café

Thursday 23 April

20:00

Maandelijkse ontmoetingsplek voor Rotterdamse hiphopliefhebbers

Meer Info

2

“Fresh space, fresh people, fresh beats!”

-Soweto Kinch

Let's get Social

Nieuws

RSS

Contact

Pieter de Hooghweg 125

Coolhaveneiland, Rotterdam


info@grounds.nu

010 2444 515


Meer Info