Grounds

Contact

Bezoek- en postadres
Pieter de Hoochweg 125
3024 BG Rotterdam
Coolhaveneiland
info@grounds.nu
010 2444 515 (LET OP: TELEFOONNUMMER VAN STIP (CODARTS) IS 010-2444500)
(voor verhuur zaal, neem contact op via de e-mail met: productie@grounds.nu).

Team
Oscar van der Pluijm – directeur – oscar@grounds.nu
Hanyo van Oosterom – programmeur – hanyo@grounds.nu
Nishant Harcharan – productie, verhuur & agenda – nishant@grounds.nu
Francis Pronk – PR – francis@grounds.nu (aanw. di, wo, do (tot 14u), vr (10-18u))
Lola Ju – PR – lola@grounds.nu (aanw. di (10-18h))
Ausra Listaviciute – wijk coördinator – ausra@grounds.nu
Ruud Wiegmans – horeca – ruud@grounds.nu

Wijnand Schouten – floormanager / productie – wijnand@grounds.nu
Onze stagiaires zijn bereikbaar via stage@grounds.nu


Spelen bij Hiphop Café: Stuur dan een mailtje naar hiphopcafe@grounds.nu

Gevonden Voorwerpen
Bel naar de balie van Codarts: 010-2444500. Alle gevonden voorwerpen in Grounds worden hier afgegeven.

Hoe kom ik er met het OV?
Tram: Vanaf Centraal Station tram 8 richting Spangen, halte Pieter de Hoochweg. Daar oversteken en naar de rotonde lopen waar Grounds op de hoek zit.

Metro: Vanaf Centraal Station metro richting Spijkenisse, overstappen op station Beurs en daar de metro richting Schiedam nemen. Uitstappen bij metrostation Coolhaven, de brug oversteken en naar de rotonde lopen waar Grounds op de hoek zit.
Metro A, B, C.

Parkeren
Parkeren in de omgeving van Grounds is gratis na 18.00 uur. Op zondag is parkeren de gehele dag gratis in de omgeving van de Pieter de Hoochweg.

Let's get Social

Contact

Pieter de Hoochweg 125

Coolhaveneiland, Rotterdam


info@grounds.nu

010 2444 515


Meer Info